FUCK LOGIC - Taylor Swift is da best! Haters to the left!

Forum FUCK LOGIC Strona Główna
 

 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja  Profil   

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
1989

Idź do strony 1, 2, 3 ... 123, 124, 125  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FUCK LOGIC Strona Główna -> Ogólna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Luthien
Administrator


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 15218
Przeczytał: 2 tematy

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Dark Blue Tennessee

PostWysłany: Wto 10:24, 16 Lip 2013    Temat postu: 1989

Okej, nie miałam jeszcze zamiaru zaczynać tego tematu, ale Taylor sama mnie do tego zmusiła Laughing

Cytat:
Singer has a list of collaborators for ‘Red’ follow-up

On Saturday, Taylor Swift brought her massive stadium spectacle to New Jersey’s MetLife Stadium, surprising 55,000 shrieking fans by inviting Fall Out Boy’s Patrick Stump onstage for “My Songs Know What You Did in the Dark (Light Em Up)" and hovering over the crowd on a platform during “We Are Never Ever Getting Back Together." Backstage after the show, Swift toldRolling Stone she is already looking ahead to her next album, the follow-up to last year’s Red.

"The floodgates just opened the last couple weeks," she says of the songwriting process. “I’m getting to that point where I’m irritating to be around because I’ll be with you for half the conversation and then the second half of the conversation I’m clearly editing the second verse of whatever I’m writing in my head."

On Red, Swift experimented with pop collaborations, writing with hitmakers like Max Martin, Shellback and Dan Wilson. And she already has a list of artists she wants to work with on her next LP.

"I really loved collaborating," she says. “You work with a lot of different people and you find the people you have this dream connection with in the studio. I know those people and I know the ones I want to go back to. But I also have a really long list of the people I admire and I would really love to go and contact. So that’s kind of where that is."

But one thing is for sure: she’s not looking to repeat Red.

"I think that the idea of having a different approach to every single one of my albums is so exciting to me. I never want to make the same record twice. Why do it? What’s the point? It’s so overwhelming that when you’re starting a project there are such endless possibilities if you’re willing to evolve and experiment. If you’re willing to become a different version of yourself, you can really go anywhere with it. And that’s kind of where I am. The kind of the laboratory experimental stage of really catching onto a new thing that I’m liking."

And what is that ‘new thing’?

"I can’t tell you
," she says with a smile.



Jak przykre jest to, że po przeczytaniu całego tego wywiadu miałam tylko jedną myśl: Mam nadzieję, że tymi producentami, z którymi zamierza ponownie współpracować, nie są Max Martin i Shellback Laughing A obawiam się, że właśnie ich miała na myśli Not here for this


Ostatnio zmieniony przez Luthien dnia Pon 23:00, 18 Sie 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

themartys
The other side of the door


Dołączył: 12 Lip 2013
Posty: 268
Przeczytał: 3 tematy

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 11:32, 16 Lip 2013    Temat postu:

Boję się trochę tego czym jest to "new thing" Rolling Eyes

Ostatnio zmieniony przez themartys dnia Wto 11:33, 16 Lip 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Scrabble
Dark Blue Tennessee


Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 10393
Przeczytał: 2 tematy

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 11:38, 16 Lip 2013    Temat postu:

Cytat:
she’s not looking to repeat Red

to mnie cieszy, ale boję się, że pójdzie w jeszcze jakiś bardziej hardcorowy kierunek. może tym razem rock? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Aquamarine_
Closest to a cowboy


Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 15430
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 13:40, 16 Lip 2013    Temat postu:

sorry, wolę żeby zaczęła grać rock niż coś w stylu wagabundy lub gorzej Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Scrabble
Dark Blue Tennessee


Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 10393
Przeczytał: 2 tematy

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 13:48, 16 Lip 2013    Temat postu:

no ja zdecydowanie też, ale wolała bym back to basics Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Shrike
My Cure


Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 3643
Przeczytał: 3 tematy

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wolsztyn

PostWysłany: Wto 14:23, 16 Lip 2013    Temat postu:

Dokładnie Scrabble, mam nadzieję że przejdzie jej to podejście, że każdy album musi być inny, bo to oznacza że możemy nie doczekać się już porządnej dawki country. Liczę że za parę lat zmieni poglądy. Jak już chce takie różne oblicza to niech nagrywa płytę z rapem, wtedy już nikt nie będzie miał wątpliwości, że jest to coś innego Laughing I na pewno nie usłyszy że wszystkie piosenki brzmią tak samo Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora

ts89
Forever & Always


Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 2406
Przeczytał: 2 tematy

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 16:43, 16 Lip 2013    Temat postu:

Będzie techno s*it...





Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora

stasia94
That is mahogany!


Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 21895
Przeczytał: 3 tematy

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto 16:43, 16 Lip 2013    Temat postu:

Przez sekundę nie wiedziałam, gdzie jestem Laughing

Oby to nie byli oni Rolling Eyes Z kolaboracjami to nie pogardziłabym czymś z Edem znowu, mam nadzieję, że coś wydadzą z tego co tam nagrywają Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora

cuz
Starlight


Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 19878
Przeczytał: 2 tematy

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: KWRS

PostWysłany: Wto 17:43, 16 Lip 2013    Temat postu:

^ One night in Taylor Naughty Twisted Evil

Też mam taką obawę jak Lusia. Myślę, że teraz może pójść całkowicie w Wagabundopodobne stwory, dance, różne umcyki itd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

cinnamon_orange
Untouchable


Dołączył: 02 Paź 2012
Posty: 2686
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Lubelskie

PostWysłany: Wto 21:37, 16 Lip 2013    Temat postu:

Patrzę że jest nowy temat i taki zonk miałam

Ja w sumie nie mam zdania co do tego wszystkiego , myślę że 5 album będzie jej ostatnią szansą na odratowanie się w moich oczach.

Wydaje mi się, że pójdzie w stylistykę Avril ... ale pożyjemy - zobaczymy
Powrót do góry
Zobacz profil autora

PortElizabeth
The Outside


Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 93
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Katowice, śląskie

PostWysłany: Sob 14:32, 27 Lip 2013    Temat postu:

Jeśli "New thing" to jakiś rap, który zupełnie do niej nie pasuje, to ja skacze z okna. Cukierkowy pop to jest wszystko na co się godzę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora

enchanted13
Cold as you


Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 112
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Śro 18:05, 31 Lip 2013    Temat postu:

Pobawię się w wróżkę :
będzie rockowo, kolaboracja z grupą rock, być może jedna piosenka rap, co najmniej jedna bardzo akustyczna. Niestety pojawi się pomoc shellback i maxa martina.

tytuł będzie ze słowami patrzeć lub pamietać może być też liczba.

sesja zdjęciowa bedzie zalatywać hipsterstwem. Na okładce bedzie wiecej
taylor niz tylko głowa. Na płycie będzie naniesione zdjęcie przyjaciół Red queen jak na speak now.
za jakieś 1,5 roku wrócę tu. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora

casey95KC
Sparks fly


Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 4920
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Sob 19:23, 10 Sie 2013    Temat postu:

^ wow, jakie konkrety Laughing niezła wyobraźnia Wink ciekawe ile z tego się spełni Very Happy
też bym wolała rock niż jakieś techno, rap, dubstep, czy nawet ten cukierkowy pop, ale jakoś nie jestem pewna, czy rock mi pasuje do Taylor. Kocham ten rodzaj muzyki, ale co do tego to mam czego słuchać, a czuję niedosyt dobrego country, które u Taylor sprawdza się najlepiej, choć sama niestety nie chce tego przyznać Sad pogrążam się w rozpaczy, jak widzę to "New Thing" Rolling Eyes przeciwko kolejnej piosence z Edem oczywiście nie mam nic przeciwko Laughing ale błagam, niech ona się poważnie zastanowi, kogo wybrać z tej swojej listy Confused Naprawdę zaczynam się bać tej nowej płyty, no ale poczekamy, zobaczymy Wink swoją drogą to długo sobie poczekamy Laughing po co ona już nawija o nowej płycie? chce nas zabić? jak niby wytrzymać 1,5 roku w niepewności i strachu przed jej nowymi zwariowanymi super pomysłami? I jak długo jeszcze mamy czekać na jakieś prawdziwe country?! Evil or Very Mad jezu, ile emocji mi od razu po powrocie serwujecie Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora

Beörn
Permanent marker


Dołączył: 09 Paź 2012
Posty: 1301
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Nie 11:25, 11 Sie 2013    Temat postu:

Taylor płyty wydaje gdzieś w okolicach października/ listopada, więc półtorej roku chyba nie będziemy musieli czekać. Laughing Ja nawet nie chce myśleć, co jej się tam w głowie tworzy.... Laughing Szkoda by było, jeśli miałby to być jakiś megachłam, latka jej lecą, nie warto tracić czasu na eksperymenty. Very Happy
A najbardziej się obawiam tego, że może z tego wyjść, o zgrozo, aktualna Miley Cyrus Confused Confused Confused


Ostatnio zmieniony przez Beörn dnia Nie 11:28, 11 Sie 2013, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora

cuz
Starlight


Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 19878
Przeczytał: 2 tematy

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: KWRS

PostWysłany: Nie 16:20, 11 Sie 2013    Temat postu:

Beörn napisał:
Taylor płyty wydaje gdzieś w okolicach października/ listopada, więc półtorej roku chyba nie będziemy musieli czekać. Laughing

No ale chyba nie myślisz, że w tym roku. Do 2014 będzie akurat te 1,5 roku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FUCK LOGIC Strona Główna -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 123, 124, 125  Następny
Strona 1 z 125

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
 


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

 
Regulamin